Susisiekite
Parašykite mums:
Adresuoti:

Siųsti
baip logo
Apsaugokite verslą su „Bitdefender“
Naujiena
2017-12-03

Apsaugokite verslą su „Bitdefender“

Skaitmeninėje erdvėje grėsmių vis daugiau, todėl verta jau dabar pasidomėti, kaip užtikrinti įmonės saugumą kitiems metams.

Naujų pavojingų virusų, šnipinėjimo ir kenkėjiškų programų žala gali būti nepataisoma – tai ir svarbios informacijos praradimas, veiklos prastovos, finansiniai nuostoliai. BAIP kviečia pasirūpinti ramiais ateinančiais metais jau dabar ir įdiegti „Bitdefender“ GravityZone Business apsaugą verslui metams tik už 1 eur per mėnesį vienai darbo vietai.

„Bitdefender“ – pasaulinė antivirusinės apsaugos lyderė, kurios technologijomis naudojasi beveik pusė pasaulio antivirusinės programinės įrangos gamintojų. Net 500 mln. vartotojų visame pasaulyje apsaugo „Bitdefender“ apsaugos variklis.

„Bitdefender“ sprendimai pasižymi ypač aukštu apsaugos lygiu. Nepriklausomi testai jau eilę metų parodo, kad „Bitdefender“ pirmauja pagal apsaugos ir apkrovos lygį. Pavyzdžiui,  „AV-Comparatives“ testas parodė, kad „Bitdefender“ atpažino net 99 proc. nežinomų grėsmių – šis rodiklis buvo aukštesnis už kitų žinomų antivirusinių programų gamintojų rezultatus.

„Bitdefender“ apsaugos sprendimai išsiskiria dviem papildomais apsaugos lygiais. Nuolat pildomame juodajame sąraše  jau daugiau nei 2,8 mln. grėsmių pavyzdžių, o tai reiškia, kad „Bitdefender“  atpažįsta ir užkerta kelią daugumui žinomų virusų ir  kenkėjiškų programų.

„Bitdefender“ apsaugo nuo nulinės dienos (0-day) grėsmių ir duomenis šifruojančių virusų (ransomware), tikslingų atakų (APT – Advanced Persistent Threat) ir duomenis šifruojančių virusų.

„Bitdefender“ apsaugo visas pagrindines operacines sistemas – Windows, Mac, Linux ir neriboja laisvės pasirenkant virtualizacijos platformą. „Bitdefender“ sprendimą galima naudoti ir lietuvių kalba.

„Bitdefender“ įdiegimas ir valdymas yra nesudėtingas, o esant poreikiui sistemos diegimu gali pasirūpinti ir BAIP specialistai.

Pasirūpinkite įmonės saugumu jau dabar!

Susisiekite dėl pasiūlymo jūsų įmonei:
Marius Stukas
8 687 55508
M.Stukas@baip.lt

Pasiūlymas galioja diegiant „Bitdefender“ GravityZone Business apsaugą ne mažiau kaip 25 darbo vietoms metų laikotarpiui.

Susisiekite dėl Bitdefender apsaugos jūsų įmonei:

Adresuoti:

Siųsti

Sekite mūsų naujienas

Sužinokite naujienas pirmieji!
Įvestas el. paštas neteisingas.
Prenumeruoti
! paspauskite čia !