Susisiekite
Parašykite mums:
Adresuoti:

Siųsti
baip logo
Kopijuokite duomenis, kad vėliau nereiktų gailėtis
Eksperto komentaras
2017-05-19

Kopijuokite duomenis, kad vėliau nereiktų gailėtis

Atlikite eksperimentą: pabandykite atkurti savo duomenis iš dabartinių atsarginių kopijų. Viskas veikia? Tuomet ši rekomendacija jums neaktuali. Jei užduotis privertė susimąstyti, turite aiškų pirmą žingsnį link atsparesnės IT infrastruktūros.

Kiek bebūtų kalbama apie atsargines duomenų kopijas, net didžiausi IT specialistai vis dar patenka į situacijas, kai dingsta svarbūs duomenys. Nesvarbu, ar tai būtų konkursinis pasiūlymas klientui, magistrinis darbas ar brangi asmeninių nuotraukų kolekcija – visų šių duomenų vertė išauga šimteriopai, kai staiga nebegalime jų pasiekti.

Dažnai pasitikima darbuotojų sąmoningumu, tačiau tyrimai rodo, kad nuolat duomenų kopijas daro tik mažiau nei trečdalis darbuotojų, o beveik pusė – kartą per savaitę ir rečiau.

darbuotojai nedaro duomenų backup'ų

Planuodami IT atnaujinimus, nepraleiskite progos tuo pačiu užsitikrinti, kad visos duomenų kopijos būtų daromos automatiškai ir saugomos taip, kad prireikus jas būtų galima atkurti. Dabartiniai technologiniai sprendimai padeda pasirūpinti duomenų saugumu įdedant minimaliai pastangų – seniai nebereikia kalendoriuje žymėtis dienos skirtos rankiniam atsarginių kopijų pasidarymui.

BAIP rezervinio duomenų kopijavimo sprendimai

Sekite mūsų naujienas

Sužinokite naujienas pirmieji!
Įvestas el. paštas neteisingas.
Prenumeruoti
! paspauskite čia !