Susisiekite
Parašykite mums:
Adresuoti:

Siųsti
baip logo
Kviečiame į seminarą apie kompiuterizuotų darbo vietų valdymą!
Renginys
2017-12-20

Kviečiame į seminarą apie kompiuterizuotų darbo vietų valdymą!

Spartėjant gyvenimo tempui, verslo pasaulis taip pat neatsilieka. Kasdienius darbus ir sudėtingus procesus norisi atlikti vis greičiau ir efektyviau, o tą mums padaryti padeda galingos ir modernios darbo priemonės, tokios kaip Intel® vPro™ platforma. Kodėl vis daugiau įmonių renkasi galingesnius kompiuterius? Kodėl jie yra pranašesni už kitus, koks jų integralumas ir priežiūra?

Kviečiame sausio 11 d. į seminarą apie kompiuterizuotų darbo vietų valdymą. Seminare BAIP ekspertai plačiau papasakos ką Intel® vPro™ platforma gali suteikti verslui, pasidalins savo patirtimi diegiant ir prižiūrint tokias sistemas.

Taip pat pristatysime duomenų šifravimo ir saugaus el. pašto sprendimus bei pažangiausius būdus kaip apsaugoti darbuotojų kompiuterius.

Programa ir registracija ČIA.

Lauksime jūsų!

Renginys vyks: 15:00 - 17:00
Renginio vieta: BAIP biuras, Gynėjų g. 14, Vilnius
Registracija: iki sausio 5 d.
Registracija

Jeigu norėtumėte ateityje gauti informaciją apie BAIP produktus, paslaugas, pasiūlymus ir renginius, prašome aiškiai pažymėti savo sutikimą dėl tiesioginės rinkodaros žemiau. Informuojame, kad nepatirdami jokių neigiamų pasekmių, Jūs turite teisę nesutikti gauti mūsų pranešimus, o sutikę, galėsite bet kada atšaukti šį savo sutikimą.

Registruotis

Sekite mūsų naujienas

Sužinokite naujienas pirmieji!
Įvestas el. paštas neteisingas.
Prenumeruoti
! paspauskite čia !