Susisiekite
Parašykite mums:
Adresuoti:

Siųsti
baip logo
UAB „Acena” sprendimai verslui įvertinti „Microsoft Lietuva” partnerių apdovanojimuose
Naujiena
2016-11-29

UAB „Acena” sprendimai verslui įvertinti „Microsoft Lietuva” partnerių apdovanojimuose

Dukterinė UAB BAIP įmonė „Acena” lapkritį vykusiuose „Microsoft Lietuva” partnerių apdovanojimuose pelnė „Metų rytojaus” ir „Metų analitiko” nominacijas. Verslo valdymo ir analitikos sprendimuose besispecializuojančiai įmonei šie įvertinimai – paskatinimas ir toliau stiprinti vystomas veiklos sritis.

fullsizerender

„Esame vienintelė įmonė Lietuvoje, diegianti savitarnos verslo analitikos (self service business intelligence) sprendimus Microsoft technologijų pagrindu. Stengiamės klientams parodyti, kaip technologijų dėka kasdieniai  darbai gali būti atliekami greičiau ir patogiau, o turimi duomenys gali realiai padėti priimti geresnius sprendimus. Savitarnos analitika yra gana nauja veiklos sritis ir didžiosios IT paslaugų įmonės kaip Microsoft pradėjo į ją investuoti labai neseniai. Ne veltui gauta nominacija pavadinta „Metų rytojus“ rytdienos sprendimus siūlome jau šiandien” – apie gautą įvertinimą pasakojo Marius Leščinskas, UAB „Acena“ direktorius.

Už sėkmingą verslo analitikos sprendimo „Power BI“ vystymą „Acenos“ konsultantas Adas Keserauskas įvertintas „Metų analitiko“ apdovanojimu. „Adas yra tas specialistas, kuris ne tik nuolat seka technologines naujienas, bet ir puikiai sugeba įsigilinęs į kliento problematiką pasiūlyti jam geriausią sprendimą”, – kolegos pasiekimu džiaugėsi M. Leščinskas.

Partnerystę su Microsoft „Acena“ vysto nuo pat įsikūrimo 2007 metais, o pernai, 2015-aisias, įmonė tapo metų Microsoft metų partnere Lietuvoje. Organizacijoms skiriant vis daugiau dėmesio  konkurencingumo didinimui ir veiklos efektyvinimui, kokybiškų sprendimų priėmimui  ir technologijų išnaudojimui produktyvumo didinimui, ši partnerystė „Acena“ padės  dar sparčiau augti ir plėsti siūlomų sprendimų spektrą Lietuvos rinkoje.

Apie UAB „Acena“

„Acena“ yra specializuota Microsoft sprendimų įmonė, teikianti verslo produktyvumo, procesų pertvarkymo, verslo analitikos bei profesionalias paslaugas, skirtas šiuolaikinėmis technologijomis pagerinti įmonių veiklos efektyvumą. Bendrovė kasmet aptarnauja daugiau kaip 70 verslo ir valstybinių organizacijų Lietuvoje ir įgyvendina projektus Baltijos šalyse bei Rytų Europoje.

Skaitykite daugiau: Lietuva – viena iš lyderių pagal debesų kompiuterijos naudojimą

Sekite mūsų naujienas

Sužinokite naujienas pirmieji!
Įvestas el. paštas neteisingas.
Prenumeruoti
! paspauskite čia !