baip logo
Susisiekite
Parašykite mums:
Adresuoti:

Siųsti
baip logo

Kompiuterinių darbo vietų priežiūra

Vienas iš būdų palengvinti kompiuterinių darbo vietų (KDV) priežiūrą ir sutaupyti lėšų turimų KDV išlaikymui ir naujų diegimui – standartizacija.

Skirtingos operacinių sistemų (OS) ir biuro paketų (angl. office) versijos apsunkina darbo vietų priežiūrą, taigi įvestas vienas OS ir biuro paketų standartas organizacijoje leistų kur kas greičiau šalinti incidentus, vykdyti pakeitimus, naujinimus ir prižiūrėti visas KDV.

BAIP taip pat diegia specialius centralizuoto pakeitimų, naujinimų ir priežiūros sprendimus, kurie padeda nuotoliniu būdu įvykdyti visas prieš tai minėtas operacijas organizacijos darbo vietose.

Parengus keletą skirtingų KDV standartų organizacijoje pagal veiklos pobūdį, pavyzdžiui buhalterijai, pardavimų skyriui ar vadovams, galima dar labiau palengvinti tokių darbo vietų administravimą, priežiūrą ir naujų sukūrimą, nes kiekviename iš šių tipų būtų įdiegta tik tam tikra to padalinio veiklai reikalinga programinė įranga, suteiktos nustatytos prieigos teisės taip užtikrinant ir įmonės duomenų saugumą.