Susisiekite
Parašykite mums:
Adresuoti:

Siųsti
baip logo

Serverių priežiūra 24/7

BAIP serverių priežiūros paslaugas teikia visą parą. Pastebėjus gedimą ir apie jį pranešus, įmonės specialistai pasirūpina gedimo pašalinimu ir atlieka kitus techninius darbus – prarastų duomenų atstatymu, gedimo priežasčių identifikavimu, prevencinėmis rekomendacijomis ir kt. Jei organizacija turi savus IT specialistus, jiems konsultacijos ir visokeriopa pagalba gali būti teikiama nuotoliniu būdu.

Profilaktinė priežiūra ir gedimų šalinimas yra tik dalis su serveriais susijusių paslaugų. BAIP klientams padeda projektuoti individualius duomenų saugojimo, virtualizacijos, debesų kompiuterijos sprendimus, atlieka kitus konfigūravimo, efektyvumo stebėsenos ir panašius darbus.

Serverių priežiūrą rekomenduojame rinktis kartu su visapusės infrastruktūros priežiūros paslauga. Tokiu būdu galėsite užtikrinti, kad visa jūsų infrastruktūra yra valdoma sistemingai ir rūpinantis darniu visų jos komponentų veikimu. Jei tiesiog norite, kad viskas veiktų gerai, rekomenduojame rinktis bazinį paslaugų komplektą iš mūsų IT sprendimų vartotojams.

Naudojamos metodikos

Susisiekite

Adresuoti:

Siųsti