Susisiekite
Parašykite mums:
Adresuoti:

Siųsti
Atnaujinta Zimbabvės centrinio banko IT infrastruktūra
Atvejo analizė
2015-02-23

Atnaujinta Zimbabvės centrinio banko IT infrastruktūra

2014 m. laimėjusi Zimbabvės finansų ir ekonominio vystymo ministerijos (Ministry of Finance & Economic development) skelbtą konkursą, BAIP atnaujino Zimbabvės centrinio banko IT infrastruktūrą. Projekto, kurį finansavo Afrikos vystymo bankas (African Development Bank), vertė – 2 mln. Lt (735 tūkst. JAV dolerių).

BAIP dalyvavo valdymo ir institucinio stiprinimo projekte (Governance and Institutional Strengthening Project (GISP) ir išsprendė Zimbabvės centrinio banko poreikį atnaujinti rezervinių duomenų centrų IT infrastruktūrą Harrare, Masa ir Bullawayo miestuose, kur suprojektavo ir atnaujino duomenų centrų infrastruktūras. Nauja įranga užtikrins banko veiklos tęstinumą ir duomenų prieinamumą incidento ar avarijos atveju, suteiks galimybę centralizuotai valdyti serverius ir juos virtualizuoti.

Įrangai buvo keliami aukšti veiklos tęstinumo ir saugumo reikalavimai, pagal kuriuos naujoji infrastruktūra užtikrins greitą duomenų atstatymą ir rezervinių duomenų centrų plėtros galimybes.

Lietuvoje taip pat lankėsi Zimbabvės centrinio banko atstovai ir individualiose sesijose su BAIP specialistais dalinosi patirtimi apie kritinės infrastruktūros sprendimus finansinėse institucijose.

Sekite mūsų naujienas

Sužinokite naujienas pirmieji!
Įvestas el. paštas neteisingas.
Prenumeruoti
! paspauskite čia !