Susisiekite
Parašykite mums:
Adresuoti:

Siųsti
baip logo
BAIP klientams pažangiausi Microsoft sprendimai žengiant link IT transformacijos
Naujiena
2018-07-11

BAIP klientams pažangiausi Microsoft sprendimai žengiant link IT transformacijos

Kritinės IT infrastruktūros įmonė BAIP stiprina savo partnerystę su Microsoft ir nuo šiol klientams galės pasiūlyti dar daugiau sprendimų leidžiančių paspartinti ir optimizuoti kasdienę IT veiklą.

BAIP sustiprins pasaulinės IT kampanijos Microsoft kompetencijas, kurios nuo šiol apims dar platesnį sprendimų ir paslaugų spektrą –  nuo sklandaus kompiuterizuotų darbo vietų tvarkymo ir optimizavimo iki naujausių debesijos technologijų diegimų, sudėtingų sistemų migracijų į juos, keičiant visos įmonės IT projektų įgyvendinimo principus bei greitį.

Per pastaruosius keletą metų verslo aplinka sparčiai kinta ir siekdamos išlikti konkurencingos įmonės turi neatsilikti ir prisitaikyti prie šių pokyčių, reaguoti lanksčiau bei greičiau į iškylančias IT problemas. Vis plačiau kalbama apie kitokį požiūrį į IT valdymą kuomet IT valdoma kaip paslauga (ITaaS) ir naudojama tik tiek kiek reikia ir kada reikia, neprisirišant prie vieno, bet derinant skirtingus IT partnerius.

„Besikeičiant verslo aplinkai ir įmonėms vis labiau žvalgantis į integruotus sprendimus, lankstų IT valdymą, džiaugiamės, jog stiprindami Microsoft kompetencijas ir partnerystę Baltijos šalyse, galėsime savo klientams pasiūlyti pažangiausius debesijos ir darbo vietų valdymo sprendimus, kurie leis įmonėms sklandžiau ir efektyviau valdyti savo IT“, – teigia BAIP pardavimų direktorius Artūras Milašauskas.

BAIP, turėdama sertifikuotus ir naujausias technologijas puikiai išmanančius specialistus, didžiuojasi kartu su Microsoft galėdama padėti klientams žengti žingsnį link IT transformacijos remiantis pažangiausiomis technologijomis.

Domina Microsoft sprendimai? Susisiekite!

Adresuoti:

Siųsti

Sekite mūsų naujienas

Sužinokite naujienas pirmieji!
Įvestas el. paštas neteisingas.
Prenumeruoti
! paspauskite čia !