Susisiekite
Parašykite mums:
Adresuoti:

Siųsti
baip logo
BAIP tapo sertifikuotu ZABBIX partneriu
Naujiena
2019-08-14

BAIP tapo sertifikuotu ZABBIX partneriu

Metų pradžioje sėkmingai startavus atsiskaitymų programėlės MoQ projektui, BAIP toliau gilina ekspertines žinias ir vysto ZABBIX partnerystę. Šią savaitę BAIP tapo pripažintais Certified Partner lygmens ZABBIX partneriais, o tai reiškia, kad nuo šiol esame autorizuoti ZABBIX įrangos ir paslaugų tiekimo, diegimo ir priežiūros atstovai regione.

ZABBIX tiekia atviro kodo tinklo, serverių, virtualių mašinų, debesijos technologijų stebėsenos programinę įrangą. ZABBIX stebėsenos konfigūraciją galima atlikti naudojant įvairiausius XML šablonus. Programinės įrangos agento pagalba galima stebėti įvairias operacines sistemas ( Windows, Linux, Unix tipo OS).SNMP pagalba galima stebėti tinklo įrenginius ar kitą įrangą kuri palaiko SNMP protokolą.

ZABBIX siūlo keletą sistemos stebėsenos galimybių:

  • Standartinių paslaugų, tokių kaip SMTP ar HTTP, pasiekiamumo ir reakcijos laiko stebėsena neįdiegiant jokios papildomos programinės įrangos;
  • CPU apkrovos, tinklo naudojimo apkrovos, vietos diske panaudojimo stebėsena, atliekama per ZABBIX agentus, instaliuotus UNIX ar Windows sistemose;
  • Stebėsena per SNMP, TCP ir ICMP, taip pat per IPMI, JMX, SSH, Telnet ir kitus parametrus. ZABBIX palaiko įvairius pranešimų realiu laiku mechanizmus, įskaitant XMPP.

ZABBIX tinklo stebėsenos programinės įrangos privalumai:

  • Aukšto našumo sistema, gebanti vienu metu stebėti ir analizuoti tūkstančius sistemos komponenčių.
  • Geba automatiškai identifikuoti serverius ir tinklo įrangą, atrasti reikalingas sąsajas.
  • Automatiškai prijungia prie sistemos naujus stebėjimo vienetus, failų sistemas, tinklo sąsajas.
  • Išplėstinė stebėsena atliekama centralizuoto administratoriaus.
  • Agentų pagalba integracija su: Linux, Solaris, HP-UX, AIX, FreeBSD, OS X, Windows Server 20xx, Windows 10
  • SLA, ir ITIL KPI metrikos ir ataskaitos.
  • Aukšto lygmens verslo stebėsenos konsolių ekranai ir darbalaukiai.

BAIP savo klientams užtikrina visą tiekimo grandinės ir įrangos gyvavimo ciklo valdymą nuo architektūros projektavimo, įrangos parinkimo iki pristatymo ir įdiegimo. Aukšto lygio sudėtingos kritinės sistemos stebėsena nustato smulkius sutrikimus ir neatitiktis atskirose sistemos komponentėse, tokiu būdu užkertamas kelias galimiems incidentams, užtikrinama kokybiška ir nepertraukiama sistemos veikla.

Sekite mūsų naujienas

Sužinokite naujienas pirmieji!
Įvestas el. paštas neteisingas.
Prenumeruoti
! paspauskite čia !