Susisiekite
Parašykite mums:
Adresuoti:

Siųsti
baip logo
„INVL Technology“ pertvarko įmonių grupę „Novian“, šiai grupei priklauso ir BAIP
Naujiena
2019-11-11

„INVL Technology“ pertvarko įmonių grupę „Novian“, šiai grupei priklauso ir BAIP

Investicijų į informacinių technologijų verslus bendrovės „INVL Technology“ valdomos IT paslaugų ir programavimo srities įmonės susijungs į „Novian“ grupę. Planuojama, kad šiam tikslui grupėje bus vykdomi vidiniai įmonių įsigijimai, o teisinė pertvarka bus baigta iki 2020 metų pradžios. Sprendimą, leidžiantį vykdyti įmonių jungimą „Novian“ grupėje, „INVL Technology“ investicinis komitetas priėmė spalio 29 dieną, tą pačią dieną buvo išplatintas šį faktą patvirtinantis pranešimas.

Po pertvarkos „Novian“ grupės bendrovės ir toliau teiks savo paslaugas bei aptarnaus esamus klientus, o jie galės gauti daugiau paslaugų iš vienų rankų.

Užbaigus pertvarką, IT paslaugų ir programavimo grupė „Novian“ Baltijos šalyse veiks dviem – IT infrastruktūros bei programavimo kryptimis, o jai priklausanti bendrovė „Zissor“ toliau tęs ir vystys savo įprastinę veiklą bei prisidės prie grupės plėtros ir pristatys kompleksines bendrovių paslaugas Norvegijoje ir kitose Skandinavijos šalyse.

IT infrastruktūros paslaugas teikiančios bendrovės sujungs pajėgas Baltijos šalyse. BAIP ir „Acenos“ klientams Lietuvoje taps pasiekiamos „Andmevara Services OU“ ir „Andmevara SRL“ teikiamos SaaS – (angl. Software as a Service arba programinė įranga kaip paslauga), svetainių prieglobos bei istorinių dokumentų skaitmenizavimo paslaugos.

Savo ruožtu „Andmevara Services OU“ paslaugų portfelį Estijoje sustiprins BAIP ir „Acenos“ teikiamais superkompiuterių, kritinės IT infrastruktūros ir atsparumo, IT resursų optimizavimo, verslo analitikos ir procesų automatizavimo sprendimais bei galės pasiūlyti nepertraukiamas klientų aptarnavimo paslaugas.

Programavimo krypties bendrovės „Algoritmų sistemos“ bei „Andmevara AS“ taip pat dirbs kartu bei keisis žiniomis mokesčių administravimo, mašininio mokymosi, atliekų tvarkymo, e. sveikatos, e. demokratijos, e. miesto, švietimo, reguliavimo ir kitose srityse. Bendrovių klientai turės prieigą prie visų grupės įmonių kompetencijų ir sprendimų.

Bendrovės „INVL Technology“ vadovaujančio partnerio Kazimiero Tonkūno teigimu, įmonių grupės pertvarka taip pat leis klientams pasiūlyti kompleksiškus skaitmeninės transformacijos projektus, tokius kaip informacinių technologijų sistemų transformacija į naujos kartos technologijas ar aukšto skaičiavimo našumo, dirbtinio intelekto bei daiktų interneto technologijų ir sistemų praktinis pritaikymas organizacijose.

„Tikime, kad „Novian“ grupės pertvarka leis patenkinti naujus klientų poreikius, sustiprinti mūsų klientų konkurencingumą  bei grupės įmonių poziciją Baltijos ir Skandinavijos šalių rinkose, tokiu būdu didinant grupės įmonių vertę“, – pranešime sakė K. Tonkūnas.

„Šiuolaikinis klientas yra greitas, skubantis, reikalauja nepriekaištingos kokybės ir paprastumo. Jis tikisi kad paslaugų tiekėjas savarankiškai įsigilins į jo problemas ir operatyviai pasiūlys geriausią sprendimą. „Novian“ grupei priklausančios įmonės jau dabar dažnai dalyvauja projektuose kartu ir partnerysčių pagrindu klientams teikia kompleksines aukšto patikimumo IT infrastruktūros ir programavimo paslaugas „iš vienų rankų“. „Novian“ grupės įmonių apjungimas ir vidiniai įsigijimai ateityje padės formuoti tokius pasiūlymus dar paprasčiau ir efektyviau‘, pokyčius komentuoja UAB BAIP generalinis direktorius Gytis Umantas.

Pabaigus „Novian“ grupės pertvarką, bus įtvirtinta nuo 2018 metų pradžios formuota „INVL Technology“ trijų verslo krypčių struktūra: IT paslaugų ir programavimo, verslo klimato gerinimo ir e. valdymo bei kibernetinio saugumo.

2016 m. liepą „INVL Technology“ pradėjo veikti kaip uždaro tipo investicinė bendrovė (UTIB). Jos valdymą perėmė vienai pirmaujančių turto valdymo grupių Baltijos šalyse „Invalda INVL“ priklausanti bendrovė „INVL Asset Management“. UTIB „INVL Technology“ veiks iki 2026 m. liepos 14 dienos.

 

Sekite mūsų naujienas

Sužinokite naujienas pirmieji!
Įvestas el. paštas neteisingas.
Prenumeruoti
! paspauskite čia !