Susisiekite
Parašykite mums:
Adresuoti:

Siųsti
baip logo
Lietuviai modernizuos Kirgizijos pašto finansinių paslaugų teikimą
Naujiena
2019-07-02

Lietuviai modernizuos Kirgizijos pašto finansinių paslaugų teikimą

„INVL Technology“ valdomos Lietuvos bendrovės BAIP ir ETRONIKA pradeda vykdyti išskirtinį finansinių paslaugų teikimo projektą Kirgizijoje. Specializuotų IT sprendimų ir finansinių technologijų įmonių tandemas padės valstybinei įmonei „Kyrgyz Pochtasy“ skaitmenizuoti ir pagreitinti pagrindinių finansinių paslaugų teikimą visiems šalies gyventojams.

BAIP, turinti ilgametės projektų su viešojo sektoriaus organizacijomis Lietuvoje, Europoje, Užsahario Afrikoje bei Azijoje patirties, koordinuos viso projekto įgyvendinimą bei bus atsakinga už projekto technologinės dalies išpildymą.

„Kirgizijos pašto modernizavimas prisidės valstybės finansinio sektoriaus vystymo. Pašto finansinių paslaugų procesų optimizavimas, perėjimas nuo rankų darbo ir daugybės popierinių dokumentų prie skaitmeninių technologijų yra didžiulis žingsnis į priekį, – sako UAB BAIP generalinis direktorius Gytis Umantas. – Šalies žmonės projekto naudą praktiškai pajus per paslaugų paprastumą ir pasiekiamumą, o valstybė – per sutaupytas lėšas, finansinių paslaugų kokybę ir duomenų saugumą.“

„Įgyvendinus pašto paslaugų skaitmeninimo projektą, Kirgizijos paštas įgis priemones, leidžiančias greitai organizuoti partnerių – mokėjimo paslaugų teikėjų, tokių kaip „Western Union“ ar „Moneygram“, – integraciją bei supaprastinti darbą su verslo klientais, teikiančiais finansines paslaugas per pašto tinklą. Projekte diegiamas ir adaptuojamas sprendimas taip pat užtikrins, kad teikiamos finansinės paslaugos atitiktų tarptautinius ir nacionalinius pinigų plovimo prevencijos reikalavimus“, – naudas vardija ETRONIKA direktorius Arnoldas Jankūnas.

Lietuvių įmonių įgyvendinamas projektas yra vienas iš kelių pagrindinių Kirgizijos finansinio sektoriaus vystymo programos projektų, finansuojamų Pasaulio banko lėšomis.

„Džiaugiamės galėdami savo sukauptą kompleksinių IT sprendimų valdymo patirtį perkelti į mums naują šalį ir prisidėti prie Kirgizijos skaitmeninės transformacijos“, – sako G. Umantas.

 

Apie „INVL Technology“

„INVL Technology“ – tai investicijų į informacinių technologijų verslus uždaro tipo investicinė bendrovė (UTIB), listinguojama NASDAQ Vilnius. UTIB „INVL Technology“ bendrovės šiuo metu veikia 9 šalyse, yra įgyvendinusios projektus daugiau kaip 50 šalių.

Sekite mūsų naujienas

Sužinokite naujienas pirmieji!
Įvestas el. paštas neteisingas.
Prenumeruoti
! paspauskite čia !