Susisiekite
Parašykite mums:
Adresuoti:

Siųsti
Ruandos Nacionalinis bankas. Avarinio atstatymo (DRS) centro įdiegimas ir priežiūra
Atvejo analizė
2016-07-20

Ruandos Nacionalinis bankas. Avarinio atstatymo (DRS) centro įdiegimas ir priežiūra

Metai: 2015 – 2016
Projekto vertė: 991 tūkst. USD
Užduotis: Avarinio atstatymo (DRS) centro įdiegimas ir priežiūra
Aprašymas:

Ruandos Nacionalinis Bankas įgyvendino Informacijos ir komunikacijos technologijų (ICT) modernizacijos projektą, kurio pagrindinis tikslas – įdiegti pagrindinių banko funkcijų palaikymui svarbias technologijas ir aplikacijas. Projekto rėmuose įdiegta Ruandos integruotų mokėjimų apdorojimo Sistema, T24 centrinės bankininkystės programa, Oracle e-verslo sprendimas resursų planavimui ir kt.

Ruandos Nacionaliniame banke naudojamos mokėjimų ir kitos sistemos yra kritinės svarbos, todėl būtina tinkamai pasiruošti jų veiklos atstatymui nelaimės atveju. Bendradarbiaujant su BAIP tam buvo įkurtas avarinio atstatymo centras.

Centrui parinkta vieta viename iš naujųjų Ruandos nacionalinio banko padalinių pastatų. Avarinio atstatymo centre laikoma IT įranga sujungta su pagrindinio banko pastato sistema per optinio pluošto tinklą. Parinktas sprendimas leidžia replikuoti duomenis iš pagrindinių banko patalpų į rezervinio kopijavimo centrą, automatiškai apsaugo visas sritis, centralizuotai valdo serverius ir talpyklas tiek iš centrinių banko patalpų, tiek iš avarinio atstatymo centro.

BAIP ir jungtinės veiklos partneris NRD klientui pateikė siūlomą avarinio atstatymo centro dizainą, pagal jį įdiegė ir sukonfigūravo numatytą įrangą, atliko aplikacijų migracijas į naująjį centrą ir išbandė įgyvendintus sprendimus. Visas operacijų ir vadovybės personalas buvo apmokytas apie įdiegtus techninius ir programinius sprendimus.

Įgyvendinant projektą buvo naudotas Veritas Infoscale sprendimas ir įdiegti 5 DELL serveriai.

Technologiniai partneriai: Veritas, Dell

Sekite mūsų naujienas

Sužinokite naujienas pirmieji!
Įvestas el. paštas neteisingas.
Prenumeruoti
! paspauskite čia !